Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600
Zdjęcia 10 |
Profesjonalna elektryczna przewodowa młotowiertarka trzytrybowa od jednego z wiodących światowych producentów elektronarzędzi ręcznych. Charakteryzuje się liniowym układem i stosunkowo niską wagą (3,1 kg), jest dostarczana z markową walizką plastikową, co ułatwia transport do miejsca użytkowania. Jest pozycjonowana jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania znacznej ilości pracy.
Potężny silnik elektryczny (880 W) jest wyposażony w wytrzymałą stalową przekładnię i solidny mechanizm udarowy, który bez problemu poradzi sobie z długimi sesjami roboczymi. Może pracować w trzech trybach - dłutowanie (tryb młota pneumatycznego), wiercenie udarowe oraz wiercenie bez udaru. Głównym trybem pracy młotowiertarki Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 jest wiercenie udarowe.
Energia udaru (do 3,2 J) wystarcza do wiercenia udarowego w trwałym betonie, kamieniu naturalnym, twardej cegle i innych twardych materiałach mineralnych. W trybie dłutowania może być używana do bruzdowania w miękkim tynku, lekkim betonie i podobnych materiałach. Prędkość obrotowa wału wyjściowego osiąga 900 obr./min, co jest wystarczające do konwencjonalnego wiercenia otworów, które zaleca się wykonywać przy użyciu kompletnego uchwytu wiertarskiego 13 mm.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600
Wszystkie ceny 15 →Bosch Professional GBH 2-28 F - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS plus | 1 188 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-28 F 0611267600 | 1 330 zł |
BOSCH GBH 2-28 F MŁOTOWIERTARKA + WALIZKA | 999 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 880w 3,2j + dodatkowy uchwyt gbh | 1 295 zł |
Modyfikacje Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600
Ceny na Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 | od 999 zł | 16 oferty | ||
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267601 | od 1 079 zł | 6 oferty |