Młotowiertarka Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
akum. 2 szt.
4 Ah
akum. brakTryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru, dłutowanie
Energia udaru:1.9 J
Liczba udarów:4675 ud/min
Prędkość biegu jałowego:1050 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:akumulatorowe, 18 V, 2 szt., 4 Ah
Waga:2.3 kg
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GBH 185-LI Professional 0611924021
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowy młot udarowo-obrotowy z uchwyt | 1 369 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 185-LI 0611924021 | 1 589 zł |
Bosch Bosch Młot gbh 185-li 1,9j 2x4,0ah ec | 2 029 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 185-LI 0611924021 | 1 589 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021
Ceny na Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 | od 1 369 zł | 5 oferty | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 | od 885 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →