Młotowiertarka Bosch GBH 12-52 DV Professional 0611266000
Wytrzymała profesjonalna młotowiertarka elektryczna o dużej mocy z zasilaniem sieciowym i uchwytem SDS Max. Ma typowy dla tej klasy narzędzi układ w kształcie litery L z pionową orientacją silnika i imponującą wagę 11,9 kg. Jest pozycjonowana jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania dużych ilości skomplikowanych prac montażowych i budowlanych związanych z energicznym dłutowaniem/wierceniem betonu, cegły, kamienia i innych twardych materiałów mineralnych.
Wyposażona w kolektorowy silnik elektryczny dużej mocy (1700 W), który jest niezawodnie chroniony przed pyłem ściernym i ma wysoką odporność na przeciążenia, co jest ważne podczas długich sesji roboczych. Reduktor młotowiertarki Bosch GBH 12-52 DV Professional 0611266000 zapewnia niską prędkość obrotową uchwytu, co jest niezbędne do efektywnego wiercenia udarowego osprzętem o dużej średnicy.
Maksymalny rozmiar otworu w betonie uzyskany za pomocą wiertła/świdra może wynosić do 52/150 mm. Mechanizm udarowy generuje potężny udar o energii 19 J, która wystarcza do wykonywania szerokiego zakresu różnorodnych prac demontażowych oraz sprawnego dłutowania (świdrowania) tynków i dowolnego betonu. Wyposażona w system stabilizacji prędkości obrotowej pod obciążeniem, system antywibracyjny oraz wskaźnik zużycia szczotek.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 12-52 DV Professional 0611266000
Wszystkie ceny 12 →Bosch Professional młot udarowo-obrotowy GBH 12-52 DV 1 700 W uchwyt SDS m | 4 131 zł |
Bosch GBH 12-52 DV | 5 867 zł |
Bosch Professional GBH 12-52 DV - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS max | 5 105 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 12-52 DV Professional | 4 615 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 12-52 DV Professional | 4 615 zł |