Młotowiertarka Bosch GBH 12-52 D Professional 0611266100
Zdjęcia 11 |
Jedna z najmocniejszych ręcznych młotowiertarek elektrycznych do dużych obciążeń z zasilaniem sieciowym i uchwytem SDS Max. Ma standardowy jak na ten rodzaj narzędzia układ w kształcie litery L z pionową orientacją silnika i imponującą wagę 11,9 kg, co wymaga pewnego przeszkolenia fizycznego operatora. Jest pozycjonowana jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania dużych ilości skomplikowanych prac montażowo-demontażowych i budowlanych związanych z długim i energicznym dłutowaniem/wierceniem betonu, cegły, kamienia i innych twardych materiałów mineralnych.
Wyposażona w kolektorowy silnik elektryczny o mocy 1700 W, współpracujący z niezawodną stalową przekładnią, która zapewnia niską prędkość obrotową uchwytu wymaganą w przypadku osprzętu o dużej średnicy. Młotowiertarka Bosch GBH 12-52 D Professional umożliwia wiercenie otworów w wytrzymałych gatunkach betonu (stropy i płyty), kamieniu naturalnym i sztucznym, ściankach działowych itp. Średnica otworów uzyskiwanych za pomocą wiertła/świdra może wynosić do 52/150 mm. Mechanizm udarowy generuje super mocny udar o energii 19 J, co wystarcza do wykonywania wszelkich prac demontażowych i skutecznego dłutowania (świdrowania) tynków i betonów.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 12-52 D Professional 0611266100
Bosch Professional GBH 12-52 D - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS max | 4 695 zł |
Bosch Professional Gbh 12-52 D Professional Demolition Hammer Posrebrzany | 4 952 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-max 1700w 19j gbh12-52 d | 5 404 zł |
Młotowiertarka Bosch GBH 12-52 D 1700 W (0611266100) | 4 417 zł |