Перфоратор Bosch GBH 12-52 D Professional 0611266100
Фото 11 |
Один з найпотужніших ручних електричних перфораторів важкого класу з мережевим живленням і патроном SDS Max. Має стандартну для такого роду інструмента L-подібну компоновку з вертикальним розташуванням двигуна і значну вагу 11,9 кг, що вимагає певної фізичної підготовки оператора. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для виконання великих обсягів важких монтажно-демонтажних і будівельних робіт, пов'язаних з тривалим і енергійним довбанням/бурінням бетону, цегли, каменю та інших твердих мінеральних матеріалів.
Оснащений колекторним електродвигуном потужністю 1700 Вт, працюючим у зв'язці з надійним сталевим редуктор, який забезпечує невисоку швидкість обертання патрона, необхідну для роботи оснащенням великого діаметра. Перфоратор Bosch GBH 12-52 D Professional дозволяє бурити отвори в міцних марки бетону (перекриттях і плитах), натуральному та штучному камені, цегельних кладках і т. ін. Діаметр отворів отриманих з допомогою бура/коронки може досягати 52/150 мм. Ударний механізм генерує надпотужний удар з енергією 19 Дж, якого вистачить для будь-яких демонтажних робіт та ефективного довбання (штроблення) штукатурок і бетонів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 12-52 D Professional 0611266100
Bosch Professional GBH 12-52 D - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS max | 4 695 zł |
Bosch Professional Gbh 12-52 D Professional Demolition Hammer Posrebrzany | 4 952 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-max 1700w 19j gbh12-52 d | 5 404 zł |
Młotowiertarka Bosch GBH 12-52 D 1700 W (0611266100) | 4 417 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 12-52 D | 5 773 zł |