Młotowiertarka Bosch GBH 3000 Professional 061124A006
Młotek sieciowy o konstrukcji „beczkowej” z trzema trybami pracy, silnikiem o mocy 800 W, energią pojedynczego udaru 3,1 J i prędkością obrotową uchwytu do 900 obr/min. Jest to profesjonalne narzędzie przeznaczone do wykonywania szerokiego zakresu prac budowlanych, instalacyjnych i naprawczych. Wiertarką udarową Bosch GBH 3000 Professional można wiercić w betonie i cegle wiertłami o średnicy 4 - 28 mm i wiertłami do 82, wykonywać otwory w drewnie i metalu, a także wybijać płytki ceramiczne i tynki, wykonywać rowki pod przewody i rurociągi oraz wykonywać inna praca.
Narzędzie jest wyposażone w dwa wkłady. Jedna z nich przeznaczona jest do współpracy z osprzętem z chwytami SDS+, natomiast druga (szybkozaciskowa) przeznaczona jest do współpracy z konwencjonalnymi wiertłami i bitami sześciokątnymi. Mechanizm szybkiej wymiany umożliwia wymianę wkładów bez użycia kluczy. Wiertarka udarowa posiada sprzęgło bezpieczeństwa oraz układ tłumienia drgań. W zestawie z narzędziem znajduje się walizka, rękojeść przednia i ogranicznik głębokości wiercenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 3000 Professional 061124A006
Wszystkie ceny 9 →Bosch GBH Professional - rotary hammer - 800 W | 1 568 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 3000 061124A006 | 1 387 zł |
Bosch Professional Gbh 3000 Professional Demolition Hammer Posrebrzany 061 | 1 653 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-plus 800w 3,1j 3,6kg walizka + dodatk | 1 858 zł |