Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000
Zdjęcia 3 |
Profesjonalna młotowiertarka elektryczna z szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim SDS Plus oraz kompaktową konstrukcją w kształcie litery L. Jest zaprojektowana do zasilania z sieci elektrycznej i przeznaczona do wykonywania znacznych ilości prac związanych z wierceniem i dłutowaniem w twardych materiałach mineralnych, metalach, drewnie i tworzywach sztucznych. Ze względu na pionową orientację silnika ma skróconą do 32,6 mm długość, co może mieć znaczenie podczas pracy w ciasnych przestrzeniach.
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000 wyposażona jest w mocny silnik kolektorowy oraz wytrzymały reduktor ze stalowymi zębatkami. Wzmocniony mechanizm udarowy pozwala na generowanie udarów o energii do 3,1 J. Pracuje w trzech trybach: dłutowanie, udarowe i klasyczne wiercenie. Szybko wierci otwory w betonie o wysokiej wytrzymałości i żelbecie, kamieniu sztucznym i naturalnym.
Pomoże przy bruzdowaniu w tynku i lekkim betonie. Wyposażona jest w skuteczny system tłumienia drgań oraz sprzęgło ochronne, które zatrzymuje obrót narzędzia w przypadku zakleszczenia się świdra lub wiertła. Dzięki ergonomicznej konstrukcji korpusu i gumowym rękojeściom młotowiertarka jest łatwa w obsłudze, a jej stosunkowo niewielka waga (3,6 kg) nie stanie się poważnym obciążeniem podczas transportu na miejsce użytkowania.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000
Bosch Professional młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR 800 W nominalna pręd | 1 377 zł |
Bosch Professional Gbh 3-28 Dfr Professional Ssbf With Case Niebieski,Czar | 1 732 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-plus 800w 3,1j 3,6kg walizka + dodatk | 1 969 zł |
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR 800 W (061124A000) | 1 571 zł |
Młot udarowo obrotowy BOSCH 061124A000 | 1 656 zł |