Перфоратор Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000
Фото 3 |
Професійний електричний перфоратор зі швидкозатискним патроном SDS Plus і компактної L-подібної компонуванням. Розрахований на живлення від побутової мережі, призначений для виконання значних обсягів робіт, пов'язаних з свердлінням і довбанням твердих мінеральних матеріалів, металів, дерева і пластмас. Завдяки вертикальному розташуванню двигуна має скорочену до 32,6 мм довжину, що може бути важливо під час роботи в умовах обмеженого простору.
Перфоратор Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000 оснащений потужним колекторним електродвигуном і довговічним редуктор з металевими шестернями. Посилений ударний механізм дозволяє створювати удари з енергією до 3,1 Дж. Працює в трьох режимах: довбання, ударного і класичного свердління. Швидко свердлить отвори у високоміцному бетоні та залізобетоні, штучному та натуральному камені.
Допоможе в штроблення штукатурок і легких бетонів. Обладнаний ефективною системою гасіння вібрації та запобіжною муфтою, що зупиняє обертання інструменту при виклинюванні свердла або бура. Завдяки ергономічній конструкції корпусу і гумовим накладкам рукояток, перфоратор зручний у роботі, а його порівняно невелика вага (3,6 кг) не стане серйозним тягарем при транспортуванні до місця використання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 3-28 DFR Professional 061124A000
Bosch Professional młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR 800 W nominalna pręd | 1 377 zł |
Bosch Professional Gbh 3-28 Dfr Professional Ssbf With Case Niebieski,Czar | 1 732 zł |
Bosch Bosch Młot wiercąco-kujący sds-plus 800w 3,1j 3,6kg walizka + dodatk | 1 969 zł |
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR 800 W (061124A000) | 1 571 zł |
Młot udarowo obrotowy BOSCH 061124A000 | 1 656 zł |