Strug Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A bez walizkiwalizka |
|
Model 060159A76A jest dostarczany bez walizki, model 060159A760 zawiera zwykłą walizkę, a model 060159A76G zawiera walizkę L-BOXX 238
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional strug GHO 40-82 C 850 W worek na pył nóż do struga prow | 1 335 zł |
Bosch Hobel GHO 40-82 C | 1 545 zł |
Bosch Professional GHO 40-82 C - Strugi (060159A76A) | 1 554 zł |
Bosch Bosch Strug 850w 82mm 0-4mm l-boxx gho 40-82 c | 1 767 zł |
Strug Elektryczny 850W Gho 40-82 C Bosch | 1 269 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Ceny na Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A | od 1 269 zł | 8 oferty | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 | od 1 027 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →