Szlifierka Einhell Expert TE-AG 115 (4430850)
Zdjęcia 7 |
Einhell Expert TE-AG 115 600 W 12000 obr./min 720 W 11000 obr./min |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert TE-AG 115
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka kątowa Einhell 115 RD 4430850 | 299 zł |
Szlifierka kątowa EINHELL TE-AG 115 | 160 zł |
Einhell Szlifierka kątowa TE-AG 115 | 287 zł |
Szlifierka kątowa Einhell TE-AG 115 Expert | 211 zł |
Modyfikacje Einhell Expert TE-AG 115
Ceny na Einhell Expert TE-AG 115 |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-AG 115/600 | od 172 zł | 1 oferta | ||
Einhell Expert TE-AG 115 | od 160 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →