Wiertarko-wkrętarka Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) (4513940)
Zdjęcia 21 |
Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Tp-Cd 18/50 Li-I Bl 2X20Ah Wiertarko-Wkrętarka Czerwony/Czarny 19 | 625 zł |
Einhell Cordless Impact Drill TP-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) | 805 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHEEL TE-CD 18/50 Li-i BL 4513940 | 660 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHEEL TE-CD 18/50 Li-i BL 4513940 E-CD 18-50 LI-I BL | 660 zł |
Modyfikacje Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah)
Ceny na Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL (2x2.0Ah) | od 625 zł | 5 oferty | ||
Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li-i BL Solo | od 321 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →