Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109 akum. 2 szt. 2 Ah , etui, ładowarka GAL 18V-20akum. 2 szt. 2 Ah , obudowa, ładowarka GAL 18V-40akum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GSB 18-21 2X 2.0 AH DO-EL-WWK-BOS-125 | 649 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-21 + 2x2.0ah + L-case Hammer Drill Cordless Nie | 795 zł |
Wkrętarka udarowa BOSCH PROFESSIONAL GSB 18 V-21, akumulatorowa, 2 x 2.0 A | 1 499 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109
Ceny na Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1109 | od 649 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1107 | od 1 006 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1176 | od 285 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-21 Professional 06019H1108 | od 399 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →