Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300 |
|
Model 06019K3300 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300
Ceny na Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | od 995 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302 | od 909 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3306 | od 1 019 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3305 | od 949 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300 | od 426 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3301 | od 426 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →