Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Zdjęcia 11 |
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 |
|
Model 06019G8000 jest dostarczany bez dodatków. akcesoria, model 06019G8002 zawiera zestaw akcesoriów (23 szt.), a model 06019G8004 zawiera latarkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8002 | 520 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA 12V 30/14Nm 2x2,0Ah LI-ION WALIZKA GSR 120-LI + | 652 zł |
Bosch Professional GSR 120-LI - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019G8 | 485 zł |
Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/14nm 2x2,0ah li-ion walizka gsr 120-li + | 573 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8002 | 520 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 676 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8002 | 520 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Ceny na Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 | od 430 zł | 12 oferty | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004 | od 536 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 | od 485 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →