Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82786
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82786 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82787 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model YT-82786 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah) i ładowarką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82786
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82786 Wiertarko-wkrętarka 18 V czerwono-czarny | 331 zł |
Yato YT-82786 IMPACT DRILL 18 V SET (BATTERY CHARGER) | 344 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa YATO YT-82786 | 400 zł |
Wiertarko-wkrętarka z udarem akumulatorowym YATO | 484 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa YATO YT-82786 | 400 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Yato YT-82786
Ceny na Yato YT-82786 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82786 | od 301 zł | 9 oferty | ||
Yato YT-82787 | od 159 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →