Wiertarka Yato YT-82037
Zdjęcia 7 |
Yato YT-82037 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82037
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka udarowa YATO, 2-biegowa YT-82037 | 211 zł |
Wiertarka udarowa YATO YT-82037 | 257 zł |
Wiertarka udarowa 850W YT-82037 Yato | 219 zł |
YATO Yato Wiertarka udarowa 2-biegowa 850w 82037 | 266 zł |
Wiertarka udarowa YATO YT-82037 | 257 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →