Wiertarka Bosch EasyImpact 600 0603133021
Zdjęcia 9 |
Bosch EasyImpact 600 0603133021 bez walizkiwalizka |
|
Model 0603133020 jest dostarczany bez walizki, a model 0603133021 jest dostarczany z walizką.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyImpact 600 0603133021
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Easy Impact 600 IMPACT DRILL | 257 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH EasyImpact 600 | 240 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH EasyImpact 600 0603133021 | 240 zł |
Wiertarka udarowa Easylmpact 600 BOSCH | 197 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch EasyImpact 600 0603133021
Ceny na Bosch EasyImpact 600 0603133021 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 600 0603133021 | od 181 zł | 9 oferty | ||
Bosch EasyImpact 600 0603133020 | od 189 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →