Klucz udarowy Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 |
|
Model 06019J8500 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model 06019J8502 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019J8522 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Klucz udarowy GDS 18V-1050 H - Akumulatorowe klucze uda | 1 232 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDS 18V-1050 H 06019J8500 | 1 190 zł |
Bosch Bosch Klucz udarowy 18v gds 18 v-1050 solo 3/4' 1050nm | 1 576 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDS 18V-1050 H 06019J8500 | 1 190 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Artykuł 06019A1S0C - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, w zestawie wkład do skrzynki
- Artykuł 06019A1S04 - zawiera 2 akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę z wkładami
- Artykuł 06019A1S0B - zawiera 2 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę z wkładami
- Artykuł 06019A1S0K - zawiera 2 akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę z wkładami
Modyfikacje Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500
Ceny na Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 | od 1 759 zł | 9 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 | od 2 874 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8502 | od 2 643 zł | 8 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 | od 1 190 zł | 8 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8501 | od 1 365 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →