Klucz udarowy Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 akum. 2 szt. 5 Ah , walizkaakum. 2 szt. 5.5 Ah , walizkaakum. 2 szt. 8 Ah , walizkaakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (5,5 Ah), ładowarkę i etui.
Model 06019J8500 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model 06019J8502 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019J8522 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503
Ceny na Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8522 | od 1 852 zł | 4 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8503 | od 2 870 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8502 | od 2 643 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8500 | od 1 190 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Professional 06019J8501 | od 1 365 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →