Klucz udarowy Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Zdjęcia 15 |
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 |
|
Model 06019J8500 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model 06019J8502 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019J8522 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch SLAGNÃGLE GDS 18V-1000 SOLO | 1 472 zł |
Bosch Professional GDS 18V-1000 - Akumulatorowe klucze udarowe (06019J8300 | 1 290 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional GDS 18V-1000 06019J8300 | 1 131 zł |
Klucz udarowy BOSCH Professional GDS 18V-1000 06019J8300 | 1 407 zł |
Bosch Bosch Klucz ud.gds 18v-400 1/2' 1000nm | 1 576 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300
Ceny na Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8304 | od 1 749 zł | 5 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8303 | od 2 644 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302 | od 2 858 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 | od 1 125 zł | 8 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8301 | od 1 330 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →