Klucz udarowy Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302
Zdjęcia 15 |
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302 akum. 2 szt. 5 Ah , walizkaakum. 2 szt. 5.5 Ah , walizkaakum. 2 szt. 8 Ah , walizkaakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Model 06019J8300 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J8301 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J8302 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (8 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302
Ceny na Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8304 | od 1 749 zł | 4 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8303 | od 2 640 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8302 | od 2 854 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8300 | od 1 125 zł | 7 oferty | ||
Bosch GDS 18V-1000 Professional 06019J8301 | od 1 330 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →