Wiertarka Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Zdjęcia 7 |
Bosch UniversalImpact 700 060313100F bez zestawuzestaw 15 szt. |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka BOSCH Universal Impact 700 | 440 zł |
Wiertarka BOSCH Universal Impact 700 060313100F | 440 zł |
Wiertarka Udarowa Universalimpact 700W | 339 zł |
UniversalImpact 700 walizka + akc UniversalImpact 700 | 329 zł |
Modyfikacje Bosch UniversalImpact 700 060313100F
Ceny na Bosch UniversalImpact 700 060313100F |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 | od 328 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 700 060313100F | od 329 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →