Wiertarka Stanley FatMax FMEH750K
Zdjęcia 10 |
Stanley FatMax FMEH750K bez walizkiwalizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMEH750K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY FATMAX FMEH750K-QS przewodowa wiertarka udarowa 750W 54400 ipm w z | 388 zł |
Stanley Stanley Wiertarka udarowa 750w kufer fmeh750k | 436 zł |
Wiertarka Stanley FMEH750K 750W udarowa | 395 zł |
STANLEY WIERTARKA UDAROWA 750W KUFER FMEH750K | 393 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax FMEH750K
Ceny na Stanley FatMax FMEH750K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMEH750 | od 299 zł | 6 oferty | ||
Stanley FatMax FMEH750K | od 388 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →