Wiertarka Stanley FatMax FMEH850K
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax FMEH850K 750 W1100 W |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMEH850K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka udarowa 850W STANLEY FATMAX FMEH850KA 5 wierteł mieszanych waliz | 649 zł |
Stanley FATMAX FMEH850K 850w + kufer DO-EL-MLW-DEW-047 | 469 zł |
Wiertarka Stanley FMEH850K 850W udarowa | 466 zł |
STANLEY WIERTARKA UDAROWA 850W KUFER | 574 zł |
Wiertarka udarowa STANLEY Fatmax FMEH850K-QS | Bezpłatny transport | 467 zł |
Wiertarka udarowa STANLEY Fatmax FMEH850K-QS | Bezpłatny transport | 467 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax FMEH850K
Ceny na Stanley FatMax FMEH850K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMEH850K | od 466 zł | 7 oferty | ||
Stanley FatMax FMEH1100K | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →