Wiertarka Black&Decker BEH850K
Zdjęcia 7 |
Black&Decker BEH850K bez walizkiwalizka |
|
BEH850 jest sprzedawany bez etui, a BEH850K - z etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEH850K
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Decker BEH850KA32-QS wiertarka udarowa z kablem 850 W z 32-czę | 405 zł |
Wiertarka udarowa Black&Decker 850W | 397 zł |
Wiertarka Black&Decker BEH850K 850W udarowa | 302 zł |
Black & Decker Beh850k-qs Hammer Drill 850w Czarny 84413 | 343 zł |
Wiertarka udarowa BLACK&DECKER BDBEH850KA32-QS + akcesoria + walizka | 460 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Black&Decker BEH850K
Ceny na Black&Decker BEH850K |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEH850 | od 325 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BEH850K | od 302 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →