Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Фото 11 |
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 |
|
Високопродуктивний і легкий акумуляторний шурупокрут з підвищеним крутним моментом, надійним безколекторним двигуном, практичним швидкозажимним патроном і LED-підсвічуванням. Позиціонується як професійна модель верхній частині середньої цінової категорії, призначена для активного використання у складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних роботах. Завдяки вражаючому крутному моменту, що досягає 50 Нм, може без проблем справлятися з загортанням/відверненням кріплень значного діаметра і довжини.
Автономне акумуляторне живлення робить шурупокрут Bosch GSR 18 V-50 Professional 06019H5000 безвідмовним помічником при виконанні широкого кола робіт на об'єктах, позбавлених підключення до побутової електричної мережі. Обладнаний посиленим планетарним редуктором і високоефективним безщітковим електродвигуном, стійким до серйозних перевантажень. Може працювати в двох швидкісних режимах.
Перший (до 460 об/хв) забезпечує максимальний крутний момент для роботи з кріпленнями, а другий (до 1800 об/хв) оптимальний для енергійного свердління невеликих отворів. Передбачена 20-ступінчаста муфта, що обмежує піковий момент затягування в м'яких матеріалах. В комплект поставки входять два літій-іонних акумулятора GBA 18V (2,0 Агод), фірмове швидке зарядний пристрій GAL 18V-20 Professional і зручний пластиковий кейс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Усі ціни 10 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 18V-50 | 718 zł |
Bosch Professional GSR 18V-50 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019H5 | 896 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5000 | 865 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 18v 50/24nm 2x2,0ah brushless gsr 18 v-50 | 1 063 zł |
Модификації Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Ціни на Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5003 | від 1 196 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 | від 718 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5004 | від 845 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 | від 839 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 | від 359 zł | 1 пропозиція |