Дриль-шурупокрут Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Фото 11 |
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 |
|
Модель 06019G8000 поставляється без дод. аксесуарів, в комплекті моделі 06019G8002 є набір аксесуарів (23 шт.), а в комплекті моделі 06019G8004 присутній ліхтар
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GSR 120-LI - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019G8 | 524 zł |
Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/14nm 2x2,0ah li-ion walizka gsr 120-li + | 573 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8002) | 455 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 676 zł |
Модификації Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002
Ціни на Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 | від 419 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004 | від 536 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8002 | від 455 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →