Шурупокрут Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002
Відео 1Фото 6 |
Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002 акк. відсутній, без кейсакк. відсутній, кейс |
|
Модель 06019E4002 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06019E4000 два акумулятора (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 06019E4004 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional 12 V System wkrętarka akumulatorowa GTB 12 V-11 w zesta | 1 175 zł |
Bosch Cordless Driver GTB 12V-11 2X2AH L-BOXX | 1 534 zł |
Bosch Professional Gtb12v-11+2x2ah+gal12v-20 Plasterboard Screwdriver Posr | 1 105 zł |
Bosch Professional 12 V system akumulatorowy do suchego montażu GTB 12 V-1 | 1 041 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002
Ціни на Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4002 | від 1 041 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GTB 12V-11 Professional 06019E4003 | від 540 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →