Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L
Фото 5 |
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L акк. 2 шт 2 Агод , 4 Агод, набір біт/сверделакк. 2 шт 2 Агод , L-Boxxакк. відсутнійакк. відсутній, L-Boxx |
|
Компактна двошвидкісна акумуляторна дриль-шупуповерт зі швидкозатискним патроном і багатою додатковою комплектацією. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та професійного використання. Завдяки невеликій довжині 169 мм, кілограмовому вазі і LED-підсвічуванню ця модель зручна для роботи у важкодоступних місцях і свердління над головою.
Незважаючи на скромні габарити і невелика вага, демонструє гідну потужність і розвиває крутний момент до 30 Нм, якого цілком достатньо для завертання/відвернення шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів значного діаметра. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L розрахована на експлуатацію в двох режимах. Перший, з обмеженням швидкості обертання до 400 об/хв, зручний під час роботи з кріпленнями і свердлінні великих отворів в твердих матеріалах.
Друга швидкість (до 1300 об/хв) призначена для свердління. Швидкозатискний патрон з максимальним діаметром 10 мм дозволяє виконувати швидку зміну оснащення однією рукою. Є гальмо двигуна і зручний перемикач реверса. Крім самого інструменту покупець отримує два акумулятора 12В ємністю 2 Агод і 4 Агод, фірмове зарядний пристрій AL 1115 CV, м'яку сумку, набір з 7-і якісних свердел по металу (діаметр 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 мм), набір з 7-і свердел по дереву (3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 мм) і набір з 25-й біт для роботи з кріпленнями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L
System profesjonalny 12 V firmy Bosch wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GS | 646 zł |
Bosch Akku Screwdriver GSR 10.8-2-LI Set | 767 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-15 Professional Cordless Niebieski,Czarny 06159 | 794 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH gsr, 12 V | 905 zł |
Модификації Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L
Ціни на Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L | від 646 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 | від 765 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 | від 402 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 060186810D | від 327 zł | 3 пропозиції |