Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101
Фото 5 |
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 |
|
Портативна модель двошвидкісного дриля-шурупокрута з акумуляторним живленням і швидкозатискним патроном, призначена для виконання робіт в обмеженому просторі. Належить до сімейства професійного ручного електроінструменту Bosch GSR, відрізняється надмалої довжиною 169 мм, що дозволяє проводити монтажно-демонтажні роботи в місцях, куди звичайний ручний електроінструмент не може поміститися за габаритами.
Незважаючи на настільки невеликі розміри і скромну вагу (1 кг), демонструє вражаючу потужність і розвиває крутний момент до 30 Нм. Це дає можливість вкручувати/викручувати шурупи або саморізи з діаметром до 7 мм включно. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 здатна працювати в двох швидкісних режимах. Перший (від 0 до 400 об/хв) орієнтований на роботу з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах, а другий (від 0 до 1300 об/хв) призначений для швидкого свердління (до 20 мм в дереві).
Швидкозатискний 10 мм патрон, робить можливою швидку зміну оснащення однією рукою. Передбачено обмеження крутного моменту, відповідна регулювальна муфта має 20 ступенів. Корпус інструмента виготовлений з ударостійкого пластику, чіпка ергономічна рукоятка забезпечена гумовою накладкою. Дриль-шурупокрут розрахована на роботу з Li-Ion акумулятором Bosch GBA 12V, які не входять в комплект поставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101
Усі ціни 8 →Bosch GSR 12V-15 (SOLO) | 430 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-15 Professional Electric Screwdriver Posrebrzan | 402 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH GSR 12v-15, 12 V, 30/15 Nm 0601868101 | 460 zł |
Bosch Blue bosch 12v cordless drill driver gsr 12v-15 w/2x2ah cha | 640 zł |
Bosch GSR 12V-15 PROFESSIONAL BORE-/SKRUEMASKINE MED 2X | 735 zł |
Модификації Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101
Ціни на Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 Professional 0615990G6L | від 767 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868109 | від 765 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 0601868101 | від 402 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-15 Professional 060186810D | від 478 zł | 2 пропозиції |