Дриль Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Фото 5 |
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 без наборунабір 15 шт |
|
Універсальна багатофункціональна ударний дриль пістолетною конструкції для активного побутового використання. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з лінійки Bosch DIY (Do It Yourself). Може виступати в ролі запасного або підмінного інструменту для виконання професійних робіт невисокої інтенсивності. Обладнана потужним колекторним електродвигуном раскручивающим вихідний вал до 3000 об/хв.
Може з легкістю проробляти отвори діаметром до 30 мм в дереві, дозволяє свердлити сталь (до 10 мм), кольорові метали і їхні численні сплави (мідь, алюміній, силумін, латунь, бронза, дюраль, АЛ, АМг, АМц). А завдяки наявності ударного режиму дриль Bosch UniversalImpact 700 0603131020 без проблем свердлить силікатна цегла, щільні сорти бетону та інші тверді мінеральні матеріали.
Довговічний редуктор з металевими шестернями забезпечує пристойний максимальний крутний момент до 11 Нм. Підтримується технологія Bosch Speed-Preselection, яка дозволяє заздалегідь налаштовувати частоту обертання швидкозатискного патрона за допомогою регулювального коліщатка і куркового вимикача. Таке жорстке регулювання може бути корисно при засверліванія гладких поверхонь або загвинчування шурупів. Передбачений реверс і блокування від випадкового запуску. Комплектується зручним обмежувачем глибини свердління на знімною рукояті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Wiertarka 701W Psb 700RE Universal Bosch Walizka | 359 zł |
Bosch Professional Universalimpact 700 Hammer Drill Posrebrzany 603131000 | 381 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700, drill, 701 W | 328 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700 0603131020 | Bezpłatny transpo | 380 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700 0603131020 | Bezpłatny transpo | 380 zł |
- Артикул 0603131020 — поставляється без насадки Drill Assistant
- Артикул 0603131021 — поставляється з насадкою Drill Assistant
Модификації Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Ціни на Bosch UniversalImpact 700 0603131020 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 | від 328 zł | 6 пропозицій | ||
Bosch UniversalImpact 700 060313100F | від 339 zł | 5 пропозицій |