Wiertarka Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Zdjęcia 5 |
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 bez zestawuzestaw 15 szt. |
|
Wszechstronna wielofunkcyjna wiertarka z udarem pistoletowym do aktywnego użytku domowego. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie z linii Bosch DIY (Do It Yourself). Może służyć jako narzędzie zapasowe lub zastępcze do wykonywania prac profesjonalnych o małej intensywności. Wyposażony jest w mocny silnik kolektorowy, który obraca wał wyjściowy z prędkością do 3000 obr./min.
Z łatwością wykonuje otwory w drewnie o średnicy do 30 mm, pozwala na wiercenie w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych i ich licznych stopach (miedź, aluminium, silumin, mosiądz, brąz, duraluminium, AL, AMg, AMts). Dzięki trybowi udaru wiertarka Bosch UniversalImpact 700 0603131020 z łatwością wierci cegłę wapienno-piaskową, gęsty beton i inne twarde materiały mineralne. Wytrzymały stalowy reduktor biegów zapewnia przyzwoity maksymalny moment obrotowy do 11 Nm.
Obsługuje technologię Bosch Speed-Preselection, która umożliwia wstępne ustawienie prędkości obrotowej uchwytu bezkluczykowego za pomocą pokrętła regulacyjnego i przełącznika spustowego. Ta dokładna regulacja może być przydatna podczas wiercenia gładkich powierzchni lub wkręcania śrub. Zapewnione jest cofanie i blokada przed przypadkowym uruchomieniem. Wyposażony w wygodny ogranicznik głębokości wiercenia na zdejmowanym uchwycie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Wszystkie ceny 6 →Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700 0603131020 | 380 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700, drill, 701 W | 328 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700 0603131020 | 380 zł |
Wiertarka 701W Psb 700RE Universal Bosch Walizka | 359 zł |
Bosch Professional Universalimpact 700 Hammer Drill Posrebrzany 603131000 | 379 zł |
Wiertarka udarowa BOSCH UniversalImpact 700 0603131020 | 380 zł |
- Artykuł 0603131020 - dostarczane bez Asystenta wiertła
- Numer części 0603131021 - dostarczany z przystawką Drill Assistant
Modyfikacje Bosch UniversalImpact 700 0603131020
Ceny na Bosch UniversalImpact 700 0603131020 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalImpact 700 0603131020 | od 328 zł | 6 oferty | ||
Bosch UniversalImpact 700 060313100F | od 329 zł | 6 oferty |