Wiertarka Graphite 58G736
Zdjęcia 13 |
Graphite 58G736 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graphite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graphite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graphite 58G736
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRAPHITE Wiertarka udarowa 650W uchwyt samozaciskowy 13 mm obroty 0-3000 m | 253 zł |
Wiertarka Graphite 58G736 650W udarowa | 216 zł |
Graphite Graphite Wiertarka udarowa 650W, uchwyt samozaciskowy 13 mm, obro | 237 zł |
GRAPHITE Wiertarka udarowa 650W, uchwyt samozaciskowy 13 mm, obroty 0-3000 | 253 zł |
Wiertarka udarowa 650W, uchwyt samozaciskowy 13 mm, obroty 0-3000 min??, w | 261 zł |
Modyfikacje Graphite 58G736
Ceny na Graphite 58G736 |
---|---|---|---|---|
Graphite 58G725 | od 178 zł | 5 oferty | ||
Graphite 58G735 | od 218 zł | 5 oferty | ||
Graphite 58G726 | od 189 zł | 5 oferty | ||
Graphite 58G736 | od 216 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →