Wkrętak akumulatorowy Bosch IXO 7 Set 06039E0001
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Bosch IXO 7 Set 06039E0001 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch IXO 7 Set 06039E0001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch 06039E0001 wkrętarka akumulatorowa IXO 7 generacji 36 V 20 Ah 55 Nm | 323 zł |
Bosch IXO VII Set | 409 zł |
Bosch Professional Ixo 7 Set Electric Screwdriver Posrebrzany 60390 | 373 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch IXO 7 Set 06039E0001
Ceny na Bosch IXO 7 Set 06039E0001 |
---|---|---|---|---|
Bosch IXO 7 Level Set 06039E0008 | od 218 zł | 2 oferty | ||
Bosch IXO 7 Basic 06039E0000 | od 202 zł | 3 oferty | ||
Bosch IXO 7 Set 06039E0001 | od 323 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →