Wkrętak akumulatorowy Bosch GO Professional 06019H2101
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Bosch GO Professional 06019H2101 |
|
Malutki śrubokręt z „niebieskiego” portfolio elektronarzędzi Bosch. Kolorem tym oznacza się narzędzia profesjonalne, przeznaczone do intensywnej pracy w trudnych warunkach budownictwa i produkcji przemysłowej. Model przeznaczony jest do pracy ze stosunkowo małymi elementami złącznymi. Maksymalny moment obrotowy wynosi 5 Nm, co w przybliżeniu odpowiada sile dokręcania ręcznego. Moment dokręcania można regulować za pomocą sprzęgła 5-pozycyjnego.
Wkład bitowy w konstrukcji produktu może obracać się w obu kierunkach z prędkością do 360 obr./min. Bosch GO Professional 06019H2101 włącza się poprzez naciśnięcie przycisku lub naciśnięcie zapięcia. Autonomiczne zasilanie wkrętarki zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 1,5 Ah. Ładowanie akumulatora wystarcza na cały dzień pracy, a ładowanie odbywa się poprzez gniazdo microUSB (odpowiedni kabel i ładowarka znajdują się w standardowym opakowaniu narzędzia). Wersja omawianego modelu dostarczana jest w zestawie z zestawem 25 bitów oraz plastikowym etui do przechowywania wkrętaka wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GO Professional 06019H2101
Wszystkie ceny 11 →Bosch Professional akumulatorowa wkrętarka Bosch GO 25-częściowy zestaw ko | 257 zł |
Bosch Blue bosch cordless screw driver bosch go 3.6v | 310 zł |
Wkrętak akumulatorowy BOSCH Go II 06019H2101 | 340 zł |
Wkrętarka akumulatorowa GO 2.0 BOSCH | 352 zł |