Wiertarka Stanley FatMax FMEH750
Zdjęcia 8 |
Stanley FatMax FMEH750 bez walizkiwalizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMEH750
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax® 750W 1 Gear Hammer Drill - Kitbox | 335 zł |
Wiertarka udarowa STANLEY FMEH750-QS | 287 zł |
Wiertarka udarowa 750 W STANLEY | 299 zł |
Wiertarka udarowa STANLEY FMEH750-QS | 287 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax FMEH750
Ceny na Stanley FatMax FMEH750 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMEH750 | od 287 zł | 9 oferty | ||
Stanley FatMax FMEH750K | od 332 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →