Wiertarko-wkrętarka Stanley FatMax SFMCD721M2K
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Stanley FatMax SFMCD721M2K |
|
Model SFMCD721B jest dostarczany bez akcesoriów, model SFMCD721D2K jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui, model jest dostarczany z SFMCD721M2K dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCD721M2K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taladro Percutor BRUSHLESS V20 Li-Ion 18V 80Nm 1001707 | 829 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD721M2K-QW | 915 zł |
Stanley FATMAX SFMCD721M2K 2x4.0Ah + kufer DO-EL-WWK-STN-031 | 945 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD721M2K-QW | 915 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD721M2K-QW | 913 zł |
Wiertarko-Wkrętarka Akum. Udarowa V20 2*4.0Ah | 842 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCD721M2K
Ceny na Stanley FatMax SFMCD721M2K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCD721D2K | od 683 zł | 3 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCD721M2K | od 829 zł | 6 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCD721B | od 374 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →