Wkrętak akumulatorowy Stanley FatMax FMHT66719-0
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Stanley FatMax FMHT66719-0 |
|
Zawiera 6 bitów, przedłużony uchwyt magnetyczny i kabel ładujący.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMHT66719-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY FATMAX FMHT66719-0 - Wkrętarka z bateriami 4V Czarny I Żółty | 159 zł |
Wkrętak STANLEY SL-FMHT66719-0 | 190 zł |
WKRĘTAK AKUMULATOROWY 4V Z ŁADOWARKĄ I BITAMI FATMAX | 232 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →