Wiertarko-wkrętarka Stanley FatMax FMC625D2
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Stanley FatMax FMC625D2 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model FMC625B jest dostarczany bez baterii, ładowarki i etui, natomiast model FMC625D2 jest dostarczany z dwoma bateriami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMC625D2
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętarka Udarowa 18V / 51Nm / 2x2Ah kufer FMC625D2 Stanley Fatmax FMC625D | 496 zł |
Stanley FMC625D2 DO-EL-WWK-STN-010 | 579 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY FMC625D2 | 513 zł |
STANLEY FMC625D2 WKRĘTARKA UDAR 18V 2x2Ah +DEWALT | 610 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley FatMax FMC625D2
Ceny na Stanley FatMax FMC625D2 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMC625D2 | od 496 zł | 14 oferty | ||
Stanley FatMax FMC625B | od 327 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →