Piła tarczowa Stanley FatMax FME301
Zdjęcia 7 |
Stanley FatMax FME301 bez walizka (torba)walizka (torba) |
|
Model FME301 jest dostarczany bez futerału, a model FME301K z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FME301
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY Fatmax Pilarka Tarczowa1650 W Tarcza 190mm FME301 | 447 zł |
Stanley FME301 DO-EL-PIL-STN-008 | 479 zł |
Pilarka tarczowa STANLEY FME301 | 420 zł |
Pilarka tarczowa STANLEY FME301 | 414 zł |
Pilarka tarczowa STANLEY FME301 | 420 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax FME301
Ceny na Stanley FatMax FME301 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FME301 | od 414 zł | 8 oferty | ||
Stanley FatMax FME301K | od 518 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →