Wiertarko-wkrętarka Stanley FatMax SFMCD715D2K
Zdjęcia 9 |
Stanley FatMax SFMCD715D2K |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCD715D2K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax SFMCD715D2K akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V | 621 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD715 D2K-QW | 769 zł |
Stanley FATMAX SFMCD715D2K 2x 2.0Ah + kufer DO-EL-WWK-STN-030 | 721 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD715 D2K-QW | 769 zł |
Wiertarko-wkrętarka Stanley SFMCD715D2K 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 621 zł |
Wiertarko-wkrętarka STANLEY SFMCD715 D2K-QW | 769 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCD715D2K
Ceny na Stanley FatMax SFMCD715D2K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCD715C2K | od 966 zł | 1 oferta | ||
Stanley FatMax SFMCD715D2K | od 621 zł | 7 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCD715D2F | od 900 zł | 4 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCD715M2K | od 792 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →