Wkrętarka Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0002
Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0002 |
|
Model 06019E0002 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki, model 06019E0000 zawiera dwa akumulatory (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019E0005 zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDR 12V-110 Professional 06019E0002
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GDR 12V-110 - Akumulatorowy klucz udarowy (06019E0002) | 676 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDR 12V-110 (solo) | 700 zł |
Bosch Bosch Zakrętarka udarowa 12v 110nm bez akumulatorów i ładowarki gdr | 767 zł |
Klucz udarowy BOSCH GDR 12V-110 (solo) 06019E0002 | 700 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →