Szlifierka Stanley FatMax FMEG220
Zdjęcia 4 |
Stanley FatMax FMEG220 |
|
Model FMEG220 jest dostarczany bez walizki, a model FMEG220K - z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMEG220
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mini-Amoladora 850 W 125 mm FMEG220-QS | 191 zł |
Stanley FMEG220 DO-EL-SZL-STN-007 | 219 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220 | 194 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220 | 190 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220-QS | 225 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax FMEG220
Ceny na Stanley FatMax FMEG220 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMEG210 | od 238 zł | 2 oferty | ||
Stanley FatMax FMEG210K | od 346 zł | 1 oferta | ||
Stanley FatMax FMEG220 | od 190 zł | 6 oferty | ||
Stanley FatMax FMEG220K | od 218 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →