Szlifierka Stanley FatMax FMC761M2
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Stanley FatMax FMC761M2 akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Model FMC761B jest dostarczany bez akcesoriów, model FMC761M2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMC761M2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FMC761M2 elektryczna szlifierka akumulatorowa 18 V FMC761M2-QW | 1 139 zł |
Szlifierka Stanley FMC761M2 | 1 569 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY 18 V FMC761M2 | 1 401 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley FatMax FMC761M2
Ceny na Stanley FatMax FMC761M2 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMC761B | od 427 zł | 7 oferty | ||
Stanley FatMax FMC761M2 | od 1 139 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →