Szlifierka Stanley FatMax SFMCG400B
Zdjęcia 7 |
Stanley FatMax SFMCG400B akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Model SFMCG700B jest dostarczany bez akcesoriów, model SFMCG700M2K jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCG400B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley SFMCG400B-XJ Szlifierka Katowa FATMAX 18 V Wielokolorowy 128 mm | 337 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY SFMCG400B | 380 zł |
Szlifierka Stanley SFMCG400B | 337 zł |
Stanley, St Szlifierka Kątowa 125Mm V20 | 377 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM V20 18V 0*AH | 423 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCG400B
Ceny na Stanley FatMax SFMCG400B |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCG400B | od 337 zł | 7 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCG400M2K | od 870 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →