Szlifierka Stanley FatMax FMEG220K
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax FMEG220K |
|
Model FMEG220 jest dostarczany bez walizki, a model FMEG220K - z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMEG220K
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax FMEG220K szlifierka kątowa 850 W średnica tarczy 125 mm gwi | 264 zł |
Stanley FMEG220K DO-EL-SZL-STN-008 | 299 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220K | 229 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220K | 223 zł |
Szlifierka kątowa STANLEY FMEG220K | 229 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Stanley FatMax FMEG220K
Ceny na Stanley FatMax FMEG220K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMEG210 | od 238 zł | 2 oferty | ||
Stanley FatMax FMEG210K | od 346 zł | 1 oferta | ||
Stanley FatMax FMEG220 | od 190 zł | 6 oferty | ||
Stanley FatMax FMEG220K | od 218 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →