Рівень Stanley FatMax 1-43-525
Фото 4 |
Stanley FatMax 1-43-525 60 см120 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-43-525
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
POZIOMNICA FatMax - MAGNETYCZNA 60cm STANLEY 1-43-525 | 153 zł |
Stanley Poziomica magnetyczna FatMax 60cm 3 libelki (43-525) | 140 zł |
Poziomica STANLEY fatmax ii, 600 mm | 104 zł |
Poziomnica fatmax ii 60cm, magnetyczna, 3 libelki | 135 zł |
Модификації Stanley FatMax 1-43-525
Ціни на Stanley FatMax 1-43-525 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-43-525 | від 104 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-43-549 | від 153 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →