Кутомір Stanley 0-42-087
Фото 6 |
Stanley 0-42-087 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-42-087
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kątomierz Stanley 0-42-087 DO-NP-KAT-STN-001 | 479 zł |
Stanley Stanley Kątownik elektronicznym z odczytem 40cm | 520 zł |
Stanley Fatmax Square With Level 40 Cm Posrebrzany 42087 | 440 zł |
Kątownik STANLEY elektronicznym z odczytem, 40 cm | 749 zł |
STANLEY Kątownik z elektronicznym odczytem 42-087 | 566 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →