Kątomierz Stanley 0-42-087
Zdjęcia 6 |
Stanley 0-42-087 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-42-087
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kątomierz Stanley 0-42-087 DO-NP-KAT-STN-001 | 479 zł |
Stanley Stanley Kątownik elektronicznym z odczytem 40cm | 520 zł |
Stanley Fatmax Square With Level 40 Cm Posrebrzany 42087 | 439 zł |
Kątownik STANLEY elektronicznym z odczytem, 40 cm | 749 zł |
STANLEY Kątownik z elektronicznym odczytem 42-087 | 566 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →