Ножиці по металу Stanley FatMax 2-14-568 правий різ
Фото 4 |
Stanley FatMax 2-14-568 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-14-568 правий різ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Fatmax Nożyce Zielony/Czarny 25 cm 2-14-568 | 51 zł |
Nożyce do blachy STANLEY Fatmax 2-14-568 | 51 zł |
Nożyce do blachy proste prawe 250 mm | 95 zł |
Stanley Stanley Nożyce do blachy fatmax prawe wygiete | 65 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Stanley FatMax 2-14-568
Ціни на Stanley FatMax 2-14-568 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-14-567 лівий різ | від 54 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley FatMax 2-14-568 правий різ | від 51 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →